Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Bioklimatická pergola – královna moderních zahrad

Posezení na zahradě je velmi příjemné. Ještě příjemnější může být, když se usadíte pod zahradní pergolou, která vás chrání před sluncem a povětrnostními vlivy. A úplně nejlepší je, když si pořídíte bioklimatickou pergolu. Co to vlastně je a jak bioklimatická pergola funguje?

Zahradní pergoly patří k oblíbeným zahradním prvkům a jistě budete souhlasit, že mít stylové zahradní posezení, kde na vás nepraží slunce nebo na vás neprší, je velmi příjemné. V posledních letech se podle zkušeností společnosti Zahradní specialista, která se zabývá návrhem, realizací a údržbou zahrad, dostávají do popředí bioklimatické pergoly, které jsou vybaveny systémem automatického nastavování stínících lamel.

Seznamte se s výhodami bioklimatických zahradních pergol

Moderní bioklimatická pergola je doslova ozdobou každé zahrady. Zaujme nejen svou jednoduchou konstrukcí, ale také luxusním vzhledem. Krásně se bude vyjímat jak v zahradní zeleni, tak jako doplněk k moderním rodinným domům, firmám, hotelům a penzionům.

Střešní lamely se ovládají pomocí elektrického pohonu. Můžete si snadno nastavit jak moc chcete, aby byly lamely otevřené nebo uzavřené. Při uzavření lamel získáte pevnou střechu, kterou neprojde slunce, déšť ani sníh.

Možnosti bioklimatických pergol

  • Poskytují velmi vysoký komfort i pro náročné uživatele.
  • Pohodlně se ovládají pomocí dálkového ovladače.
  • Kromě střešních lamel může mít bioklimatická pergola i boční rolety chránící před větrem, prudkým deštěm či sluncem.
  • Celá konstrukce je velmi pevná a snese i zatížení sněhem
  • Bioklimatickou zahradní pergolu můžete využívat celoročně.
  • Design a velikost pergoly si můžete nechat navrhnout na míru. 

Nechte si navrhnout svou zahradní pergolu na míru

Zaujaly vás bioklimatické zahradní pergoly? Nechte si udělat jejich návrh podle osobních preferencí. Můžete si vybrat volně stojící zahradní pergolu nebo pergolu, která bude umístěna u zdi domu. Podle materiálu konstrukce můžete mít hliníkovou zahradní pergolu, která je téměř bezúdržbová a vypadá velmi moderně nebo dřevěnou bioklimatickou pergolu, která působí útulně.

Při tvorbě návrhu se pracuje s tím, kde bude pergola umístěna a z jakého materiálu bude vyrobena. Určit si můžete i výšku, šířku a délku pergoly. K pergole si můžete pořídit boční rolety, zahradní nábytek, venkovní osvětlení, vytápění, gril a mnoho dalších doplňků, které vám zpříjemní chvilky strávené na čerstvém vzduchu.

Doporučujeme: Připravte svou zahradní pergolu na zimu

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button