Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Dětské chytré hodinky v češtině

Můžete je mít neustále pod dozorem, a to maximálně nenápadně! Samozřejmě, dnešní elektronika jde neustále kupředu, a pokud mají smartwatch rodiče, není důvod, aby neexistovala i propracovaná dětská verze. Bez stresu a dlouhých telefonátů, budete mít nonstop přehled o tom, kde právě teď jsou. A děti nebudou mít pocit, že je sledujete a naháníte, což je také důležité. Žádný posměch ze strany kamarádů je nečeká! České menu a spoustu užitečných funkcí, které vašim nejmenším usnadní jejich každodenní aktivity. Mít malé hodinky na ruce se zkrátka vyplatí, rozhodně nejsou jen pouhou časomírou.

Dotykový displej značně usnadní ovládání

Předškolák je může nosit také, už jen proto, že mají dotykový displej, se kterým se nepochybně velmi rychle sžije. Dětské chytré hodinky v češtině ukazují čas, ale také polohu svého nositele. Skrze mobilní aplikaci si ji můžete kdykoliv ověřit, a to s přesností na pouhých pět metrů. Snadno poznáte, jestli děti říkají pravdu nebo se snaží obcházet vaši původní domluvu. GPS signál mluví jasně, vždy tedy budete vědět, kde se právě nacházejí. A když se děti dostanou do problémů, řešení může být snadné. Stačí jen stisknout SOS tlačítko, jímž upozorní rodiče na hrozící potíže. Nic náročného, tohle vážně zvládne i malé dítě!

Vynikající výdrž na jedno nabití

Zatímco mobilní telefon je zapotřebí obvykle každý večer dobíjet, dětské hodinky vydrží se svou baterií déle. Stačí je jednou nabít a mohou stabilně fungovat až čtyři dny! To je číslo, které je pro dnešní levnější modely smartphonů spíše nedostižným snem. Jednoduché nastavení a krokoměr nebo i možnost krátkého telefonátu s rodiči. Co si přát více, že? Teď už jen vybrat barevný odstín, nabízí se modrý pro chlapce a růžový pro děvče. Více informací o těchto modelech najdete například na cel-tec.cz!

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button