Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Dezinfekce na povrchy Lavon zajistí čistotu vašeho domova

V současné době lze na trhu nalézt široké spektrum čisticích a dezinfekčních prostředků, které mají různou účinnost. Chcete-li disponovat hygienicky čistým domovem, pak pro vás bude velkým pomocníkem univerzální dezinfekce na povrchy Lavon. Lavon dezinfekce patří mezi velice populární domácí čisticí prostředky, jimiž uklidíte celý domov. Díky svým čisticím schopnostem nachází hojné využití i ve veřejných a komerčních prostorech. 

Dezinfekce je pro čistotu prostoru důležitá

Při čištění dochází pouze k odstranění špíny a nečistot z povrchů, což je pro správný úklid nedostačující. Důležitou součástí úklidu je také dezinfekce prostor, která se postará o odstranění virů, bakterií a dalších škodlivých látek, které mají negativní vliv na lidské zdraví. Právě čištění společně s dezinfekcí totiž činí z místnosti hygienicky bezpečné místo. Z toho důvodu je dezinfekce na povrchy v rámci úklidu nepostradatelným pomocníkem.

Pro všechny povrchy

Dezinfekce na povrchy Lavon je vhodná na dezinfekci všech druhů materiálů a ploch. Jedná se o bezoplachovou dezinfekci, která se rychle a kvalitně postará o likvidaci bakterií, virů, kvasinek a dalších nebezpečných organismů. Využití najde pro dezinfekci celé kuchyně (od kuchyňské linky až po podlahu), koupelny, toalety, obývacího pokoje a dalších místností. Lavon dezinfekce skvěle poslouží také pro dezinfekci míst, které jsou považovány za ohniska patogenů. Vydezinfikovat lze s ní také klávesnici počítače, ovládač a další zařízení. 

Bez chloru a alkoholu

Dezinfekce na povrchy Lavon navíc patří mezi ekologické čisticí prostředky, takže je šetrná ke všem povrchům a nezpůsobuje skvrny na textilních materiálech. Její charakteristickou vlastností je také šetrnost k pokožce, dlouhotrvající efekt a silný čisticí efekt, takže si poradí s celou škálou skvrn a nečistot. Dobře si poradí s běžnými i s těžko odstranitelnými nečistotami. 

Lavon dezinfekci si můžete objednat na webových stránkách prostredkycistici.cz. 

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button