Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Jak být na Štědrý večer za hvězdu aneb co si obléct ke štědrovečernímu stolu

Ke štědrovečernímu stolu obvykle zasedáme v kruhu svých blízkých, což samozřejmě nevyžaduje mít na sobě hříšně drahou róbu. Tepláky či obdobný domácí outfit si ale raději také necháme na jinou příležitost. Na jednom se však shodneme všechny. Vánoční outfit by měl být především pohodlný. Většina z nás z tohoto důvodu upřednostňuje volnější kousky, které hravě zamaskují nafouknuté bříško. Top, který neobepíná, barva, která snese kapky rybí polévky či majonézového salátu. Oblíbenou volbou žen bývají elegantnější, ale pohodlné kalhoty v pase na gumu, ke kterým snadno doladíme košili, svetr, rolák nebo halenku.

Rolák – ověřená klasika

Sázkou na jistotu, to je nesporně stylový vánoční rolák. Ten se považuje za doslova must-have dámského šatníku. Je na něj přece spolehnutí a nejednou je východiskem z nouze. Nebojte se nápaditých odstínů, materiálů a vzorů, které atmosféru vánočních svátků ještě umocní.

Sukní nic nezkazíte

  • Sukně do áčka je důležitým a populárním kouskem v šatníku nejedné z nás. Je pohodlná, lichotí každému typu postavy, korpulentnější ženy nevyjímaje. Vůbec nic nezkazíte, pokud k ní zvolíte obepnutější vrchní část oděvu.
  • Pokud se s několika kily navíc necítíte v užším oblečení komfortně, sáhněte po zavinovací sukni a volnější halence. 

Koktejlky nejen do společnosti

Pro případ, že vánoční večeři přece jen považujete za perfektní příležitost hodit se do gala, vsaďte na koktejlové šaty. Při finálním stylingu k nim nezapomeňte doladit i obuv. Holinky se na slavnostní večeři nehodí, ale elegantní polobotky a lodičky patří ke klasice, která nikdy nezklame.

Kousky, které neomrzí

Ostatních lidí při štědrovečerním stole se určitě nedotknete, pokud se rozhodnete strávit večer v pohodlných kalhotách a košili. Velkým přínosem daného outfitu je fakt, že kalhoty bez nejmenších problémů budete regulovat v pase, což vám po vydatné večeři jistě padne vhod.

Milena

Tak to jsem já. Milena, Ta, co píše.

Související články

Back to top button