Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Jak kvalitně připevnit truhlík? Poradíme vám

Připevnit truhlík nejen na parapet není zas tak obtížné. V tomto článku vám proto ukážeme, jak to vlastně můžete udělat.

Truhlík nebo květináč vám umožní pěstovat rostliny i v bytových domech. Tam ale budete mít problém s jejich umístěním. Většina lidí to proto řeší šalamounsky – pověsí svůj truhlík za parapet. Jak to ale udělat? V následujících řádcích vám poradíme.

Připevnění jedině hákem

Možná vás napadlo, že to bez vrtání opravdu nepůjde. To ale není pravda. Bez větších finančních nákladů a takřka bez námahy si můžete umístit váš truhlík i do pronajatého bytu. A bez nutnosti zbytečně ničit zeď. Způsobů je přitom hned několik. Mezi nejzajímavější alternativy patří především háky na květináče, které je možné použít i bez výše zmiňovaného vrtání. Chcete ale i něco jiného než háky na květináče? Pak pro vás máme několik dalších možností.

Skvělým způsobem, jak připevnit váš truhlík nebo květináč, je například vlasec. Vlasec je v podstatě speciální kus plastu, který nabízí lepší vlastnosti než některé silnější materiály. Je odolný a pevný, proto se hodí i pro připevnění těžších truhlíků. Vlasec přilepte na okno a udělejte na něm očko. To protáhněte přes truhlík a máte spolehlivou alternativu pro háky na květináče.

Další alternativy

Háky na květináče a vlasec dobře nahradí i samotné lepidlo. Tím můžete truhlík nebo květináč přímo na parapet přilepit. Dbejte ale na to, abyste použili opravdu kvalitní lepidlo. V opačném případě riskujete, že o váš truhlík s květinami nebo jinými rostlinami přijdete a ještě při tom někoho zraníte. V některých obchodech naleznete také speciální držáky na truhlíky. Jejich montáž je ale mnohem náročnější než u háků nebo výše zmiňovaných řešení.

Pokud tedy potřebujete kvalitně upevnit váš květináč, pak zamiřte na Plot-eshop.cz Tady totiž naleznete kvalitní háky na květináce, které pořídíte za dobrou cenu a rychlým doručením až k vám domů. Díky nim si budete moct hák zavěsit pod parapet, aniž byste se museli bát jeho pádu.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button