Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Jak vybrat a kde pořídit plavky XXL?

Léto je tu a s ním i koupání, opalování a relaxace u vody. Všechny se těšíme na pláž, nebo alespoň na plovárnu. A k tomu bezpodmínečně potřebujeme padnoucí a slušivé plavky. Také vás iritují „miniaturní“ velikosti plavek, které nabízí běžné obchody? S plavkami XXL totiž občas bývá problém. Zejména, pokud chceme takové, které by skryly větší prsa, zaoblenější zadeček nebo jiné nedostatky naší postavy. Jak tedy vybrat módní plavky větší velikosti?

Černá je dobrá, ale

Většina žen, která obléká větší velikosti, se naučila schovávat do černé barvy. I když je ověřené, že černá barva zeštíhluje, nikde není napsáno, že bychom se do ní měly zahalovat od hlavy až k patě. U plavek platí dvojnásob, že bychom na samotnou černou měly zapomenout. I kypřejší tvary si zaslouží námořnické proužky, romantické puntíky, květinové vzory, motýlky, prostě pestré barvy a motivy. 

Držte se těchto zásad

Pokud se při výběru XXL plavek přidržíte jednoduchého pravidla, které vám za chvíli prozradím, určitě neprohloupíte. Takže: 

  • část těla, kterou chcete upozadit, tedy nechcete na ni upozornit, oblečte do tmavých barev (černá, tmavomodrá, šedá); 
  • část těla, kterou chcete vyzdvihnout, tedy zvýraznit, oblečte do pestrých a barevných vzorů

Řešením mohou být zajímavé jednodílné plavky, které se vyrábí v mnoha variantách. Dvoudílné plavky nakupujte tam, kde je možno horní i dolní díl plavek pořizovat zvlášť. 

  • Chcete-li se tedy pochlubit svým poprsím, na místě je zvolit výrazný horní díl plavek. 
  • Větší boky nebo zadeček skryjte plavkovými kalhotkami v tmavé barvě. 
  • Větší bříško dobře zakamuflujete kalhotkami s vyšším pasem. 

Kam se vypravit pro plavky XXL?

Narazit na větší velikost plavek v běžném obchodě bývá problém. I když proběhneme několik obchodních řetězců, většinu skončíme u velikosti 46. 

Lépe jsou na tom butiky a specializované obchody, které se zaměřují i na větší velikosti oblečení, včetně plavek. 

Vynikající jsou v tomto ohledu internetové obchody, které pochopily, že plavky velikosti XXL jsou velmi žádané. Jediným problémem v nákupu plavek z e-shopů je to, že si je nevyzkoušíme. Tedy vyzkoušíme, ale až doma. Většina internetových obchodů s dámským prádlem se naštěstí řadí mezi seriózní e-shopy. Vyměnit plavky za jinou velikost, popřípadě je vrátit, už by dnes neměl být vůbec žádný problém. Tak hurá nakupovat, vodní radovánky a příjemné slunění už na vás volají!

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button