Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Jaké kosmetické prostředky je vhodné používat každou zimu pro zdravější pleť?

Zima je jedním z období, které nejsou v našich podmínkách pro pokožku zrovna tím nejpříjemnějším. Důvodem je především to, že se velice často může pokožka ocitat vystavena poměrně dost vysokým mrazům, mezi kterými nás navíc čeká spousta přechodů z tepla do zimy a obráceně.

Pro pokožku to vždycky znamená velký šok, protože neviditelné, ale přitom účinné krystalky mrazu mohou pokožku mnohem více unavovat než spousta jiných věcí. A z tohoto důvodu je důležité věnovat vyživování pokožky mnohem více péče než kdykoliv jindy.

Kosmetika na zpevnění pleti

Můžete být mladá slečna, kterou by nikdy nenapadlo v současnosti takovou kosmetiku používat. Ale i tak vám může kosmetika na zpevnění pleti výrazně pomoci kdykoliv, kdy bojujete proti následkům mrazivého počasí na vaši pleť. Důvod je velice jednoduchý. Většinou dochází ke zhoršování kvality pleti kvůli špatnému vyživování a nedostatečné hydrataci. A jak už moc dobře určitě víte, tak mráz má tendenci vysušovat a spalovat. A přesně kvůli tomu vám tak může pomoci péče, která dokáže vnitřně pokožku efektivně hydratovat.

Přenášení péče do nočních chvil

Během dne nejspíše většina z nás nemá dostatek možností ani času na to, aby mohla o svoji pleť neustále aktivně pečovat. Jenže v noci, kdy spíme jsou naopak regenerační cykly mnohem intenzivnější, a to platí také pro pokožku. Vhodnou možností tak může být například použití nočních krémů, ale stejně tak při noční aplikaci dokáží udělat dobrou práci krémy na unavenou pleť, které opět dokáží vyživovat a hydratovat pokožku po celou noc, a tím jí aktivně pomoci k lepší regeneraci.

Správná výživa a dostatek vitamínů

Vitamíny jsou jedny z prvků v našem těle, které přijímáme v opravdu extrémně malém množství. I tak ale mohou mít velké dopady na kvalitu našeho života a mimo toho i na kvalitu jednotlivých funkcí nebo orgánů, mezi které se pokožka rozhodně řadí. Mimo dostatku vitamínů ve výživě jsou zajímavou možností i krémy s vitamínem C, které pomohou přímou zásobou vitamínů k tomu, aby se dobře vsákl dostatek vitamínů lokálně tam, kde jste často odhaleni mrazu.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button