Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Máte po zimě problémy s kvalitou pleti? Poradíme vám pár triků!

Zima je pro pleť opravdu nepříjemné období, které může znamenat celou řadu problémů. Většinou se potýkáme hlavně s tím, že během zimy pokožka strádá v oblasti vyživování. Mimo toho, že samotná mráz totiž vysouší je potřeba myslet i na to, že z dostatku slunce si pokožka dokáže mnohé látky produkovat sama.

Pokud tak i vy trpíte problémy, které jsou spojeny s unavenou pokožkou po zimě, tak vám poradíme pár triků. A to především na kategorii kosmetiky, která vám s tím může zásadně pomoct.

Myslete na hojné vyživování pokožky

Oproti jakémukoliv jinému období je právě zima specifická tím, že se opravdu velké množství živin úplně ztrácí a s tím pochopitelně strádá i samotná pokožka. Vedle pestré stravy na vitamíny a stopové prvky může pomoci k lepšímu výsledku také minerální kosmetika. Ta je sama o sobě velice jednoduchou cestou k tomu, jak držet pokožku kompletně vyživovanou. Důvodem je především to, že kompletní minerály obsažené v tomto druhu kosmetiky se dlouhodobě vstřebávají. Můžete tak spojit nejen estetiku vaší krásy, ale také to, že během aplikace dokáže tato kosmetika opravdu efektivně vyživovat.

Speciální doplňkové krémy

Pokud se nám stává, že pleť na konkrétních místech má problémy s pevností, pigmentem nebo s póry, tak může být na řadě i částečný nedostatek vitamínů v dané oblasti. Z toho důvodu tak existují také speciality jako jsou krémy s vitamínem C, které pomáhají přesně určenou oblast vyživovat opravdu exklusivním způsobem. Hlavní výhodou je v tomto případě fakt, že se krémy rychle vstřebávají a máte jistotu, že budou působit přesně na daném místě, kde jsou nejvíce potřeba.

Trik s unavenou pletí

Unavená pleť a pleť po zimě jsou si ve své podstatě velice podobné. Hlavním důvodem je fakt, že jsou obojí hlavně dehydratované, leč je to z jiných důvodů. Na základě toho jsou tak krémy na unavenou pleť zajímavou možností, jak dobře vyživovat pokožku také v zimních měsících. Vůbec se u toho nebojte, že byste užívali takovou kosmetiku zbytečně. Pleť se opotřebovává dnes a denně a čím dříve takovou péči dostane, tím déle bude zdravá a mladá.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button