Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rodina a cestování

Nenecháme žádnou maminku ve štychu

Na světě patrně není ženy, která by neuslyšela tikat své biologické hodiny a dřív nebo později nezatoužila stát se matkou. Většina žen evoluční chtíč vyslyší a dítě si pořídí. Brzy ale zjistí, že chovat v náručí své dítě znamená především odpovědnost a spoustu starostí i odříkání. 

Roky mateřské a rodičovské dovolené nemají se svým původním významem relaxace pranic společného. Ženy jsou prakticky v jednom kole, bez možnosti kvalitního odpočinku. Probdělé noci se začnou brzy podepisovat na jejich náladě a nezřídka kdy i na jejich fyzickém a psychickém zdraví. Je jen otázkou času, kdy matce dojde, že sama to nezvládne a je nejvyšší čas říct si o pomoc. 

Aby se mamka nezbláznila

Nejlepším řešením, jak z náročné situace ven, je požádat profesionální hlídačku. Hlídání dětí už není pouze záležitostí rodiny, ale dá se pořídit jako běžná služba. Záleží jen na matce, zda se spokojí s jednorázovým hlídáním, nebo bude chtít pořídit stálou chůvu, coby členku rodiny. 

Paní na hlídání dětí lze získat na zkoušku zdarma. Jedná se o ženy, které mají ke své práci potřebnou kvalifikaci. Všechny chůvy na hlídání dětí procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Poslání chůvy je takové, aby rozvíjela tělesný i duševní rozvoj vašeho dítěte. Chůva vnáší do světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje. Po dohodě může pomoci i v domácnosti. 

Prověřené hlídačky z Agentury Slunečnice

Objednat si paní na hlídání dětí, není nic složitého. Stačí vznést požadavek Agentuře Slunečnice, vyplnit dotazník a domluvit si první schůzku. Ceny za hodinu hlídání začínají od 195 korun za hodinu. Chůva je schopná fungovat i v noci, přes víkend, ve státní svátky nebo doprovodit dítě k lékaři, když je nemocné.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button