Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Ochraňte kvalitě svá zařízení Apple před poškozením

Zařízení společnosti Apple v popředí s nejpopulárnějším typem zařízení u nás, mobily iPhone, patřím mezi sortiment, který se pohybuje na cenách rozhodně mezi nejvyššími. Proto se vyplatí jednou za čas investovat do toho, aby naše Apple produkty byly dokonale ochráněny.

Dvojnásob to platí pro zcela nové kousky, protože mimo vyšší pořizovací ceny samotných zařízení, je většinou i jejich servis a součástky jako náhradní sklíčka či rámy, dost nákladné. Pro opravdové bezpečí celého telefonu vám přitom stačí opravdu jen něco málo vybavení za pár korun, které dokáže efektivně ochránit zařízení před újmou.

Flipová elegantní pouzdra

Mezi nejelegantnější řešení, které je velice populární především mezi dospělými a managery, jsou takzvaná flip pouzdra. Flip pouzdra iPhone jsou extrémně oblíbené díky tomu, že v zavřeném stavu opravdu nabízejí ochranu telefonu ze všech směrů. Flip nám ale zároveň může fungovat i jako stínítko, zvyšovat naše soukromí při psaní kupříkladu v MHD, nebo dokonce může fungovat jako podstavec. Možností, co může flip vykonávat je tak ohromná spousta. Uvnitř flipu navíc zcela běžně najdete také kapsičky na platební a další karty, díky čemuž je můžete mít neustále po ruce s telefonem.

Jednoduché ochranné kryty

Oproti tomu u mladších generací jsou většinou oblíbené jenom ochranné kryty. Rozdíl je v tom, že se ochranné kryty většinou aplikují jen na zadní stranu telefonu. Opravdu efektivně je tak chráněná celá zadní stěna telefonu, kolem dokola hlavní rámeček kolem displeje a stejně tak ochranné kryty iPhone ochrání i rohy při špatném dopadu. Displej je ale v tomto případě odkrytý. Výhodou zase je, že je telefon dostupný na „první sáhnutí“ a k tomu jsou kryty vyráběny v ohromném množství kusů.

Ochraňte displej před poškozením

Jednou z těch nejzákladnějších ochran jsou ochranná tvrzená skla iPhone, která se prodávají speciálně na každý model. Podle modelů se dělí proto, aby byla vždy skla přesně uzpůsobená rozměrům a parametrům každého displeje. Díky tomu tak může být efektivně ochráněná celá plocha displeje, stejně tak jako všechny prvky a samotné okraje, které většinou bývají tím největším kamenem úrazu při pádech a nárazech.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button