Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Ochraňte svůj Samsung Galaxy před újmou! Stojí jen pár korun a vážně to funguje

Chytré telefony jsou zařízeními, bez kterých si už zkrátka nedokážeme představit víceméně ani jeden den našeho života. Jsou u nás pořád pro práci, zábavu i další možnosti a důvody. Jenže stejně tak jako jsou pro nás přirozené, jsou také každý den zranitelné. Není žádnou výjimkou, že denně spousta uživatelů poškodí nebo zničí svůj telefon.

Přitom stačí opravdu velice málo k tomu, aby se vám podařilo telefon ochránit před újmou. A dvojnásob to platí v případě, kdy nechráníte jenom zcela obyčejný telefon, ale velice oblíbenou řadu Samsung Galaxy.

Základní kryty na záda pro telefony Samsung

Záda telefonu jsou jednou ze součástí, které jsou nejvíce ohroženy. Proto jsou již dlouhou dobu na trhu zcela běžně dostupné kryty, které mohou pomoci telefony kompletně ochránit před poškrábáním a poškozením nejen zadní strany, ale také rohů, které objímají. Jedním z nejčastěji prodávaných produktů je například kryt na Galaxy S22. Důvodem jsou dekorovaná záda telefonu, která se mohou jednoduše poškodit. Proto je vždy vlastnictví takového krytu jistotou.

Kompletní pouzdra nabídnou nejlepší ochranu

Není to sice pro každého, ale pravdou přitom je, že jsou telefony Galaxy hojně užívány v manažerské sféře, kde výhody klasického křídlového pouzdra dokážete ocenit. Standardní pouzdro na Galaxy S22 vám přitom nabídne opravdu tu nejlepší možnou ochranu. Zatím co je zadní strana ochráněná před poškozením a rohy před klasickým pavoukem do displeje, tak druhá část pouzdra dokáže ochránit prudší nárazy přímo na střed displeje. Jediné, co ale nevyřeší, je přímo poškrábání samotného sklíčka.

Nezapomínejte na ochranná skla

I to nejlepší pouzdro pro Galaxy S22 se nedokáže ve sto procentech postarat o zabezpečení sklíčka jako takového. Z toho důvodu se rozhodně vyplatí investovat do koupě ochranného skla. Většinou taková skla stojí několik set korun a díky uzpůsobení pro konkrétní modely doslova parádně pasují na všechna standardní zařízení. Další velice důležitou vlastností přitom je ale také ten fakt, že jsou sklíčka odolná nejen proti poškrábání, ale také proti silnějším nárazům.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button