Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Pantofle Lou, jednoduchá stylovka

Pánské a dámské pantofle Lou jsou vyrobené z lehkého materiálu Coqui Air a představují novinku v naší nabídce, nezaměnitelný jednoduchý a elegantní design by Coqui nachází stále více příznivců. Na výběr máte z pestrobarevné nabídky, která je výrazná, ale přesto se skvěle hodí nejen ke kraťasům, ale i plátěným kalhotám. Minimalismus, kterým se návrháři řídili přinesl skvělé výsledky, posuďte sami. 

Design, pohodlí a bezpečnost

Jedna z nejčastějších obav zákazníků souvisí s otázkou, zda náš lehký a antibakteriální materiál neklouže. Vyvinout protiskluzovou podešev nebylo jednoduché, ale podařilo se nám to a tyto lehké pantofle vyrobené z materiálu Coqui Air ji samozřejmě mají. Stejně tak materiálu neublíží ani styk s větším množstvím vody, který neovlivní ani antibakteriální charakter povrchu. Vaše chodidla tak budou v bezvadném a pohodlném prostředí.

Kolekce Lou nabízí i variantu pantoflí s našimi oblíbenými amulety. Můžete tak dát najevo, kdo je tady jednička. Neonové odstíny se opravdu perfektně kombinují s velkou řadou oblečení, které máte v šatníku.

A určitě se nezapomeňte podívat i na jiné dámské pantofle, třeba ty na korkové platformě PAM, ta absorbuje energii při došlapu a odlehčuje tak vašemu tělu při chůzi po tvrdém povrchu. Za nákup u Coqui vám poděkují nejen vaše chodidla, ale i příroda, protože udržitelnost je pro jednou z hlavních priorit. 

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button