Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Pojištění pro cizince, online během chvilky

Přijede za Vámi kamarádka z ciziny na delší dobu? Nebo někdo k Vašim dětem na výměnu v rámci Erasmu? Nezapomeňte přemýšlet nad komplexním pojištěním pro cizince. To je možné sjednávat pod šesti komerčními pojišťovnami. Je to pojišťovna VZP, Maxima, Axa, pojišťovna Uniqa a Slavia. Můžete jim pomoci i Vy a pojištění jim pomoci sjednat pohodlně online.

Na informačních portálech pro cizince naleznete intuitivní formuláře s kalkulačkami či srovnávači komplexního pojištění pro cizince. V těchto formulářích zadáte pouze věk, délku a typ pobytu, typ pojištění, o které máte zájem a během chvilinky obdržíte na Váš email porovnané konkrétní nabídky pojišťoven. Máte tak k dispozici přehled dostupného pojištění i konkrétní podmínky. Můžete tak pomoci své kamarádce či komukoli jinému a ušetřit jim nejenom čas, ale také dost peněz.Nezáleží na tom, za jakým účelem cizinec do České republiky přijíždí, tedy, co se týče pojištění pro cizince, tak v tomto případě ano. Ale uzavřené a zaplacené zdravotní pojištění je nedílnou podmínkou povolení k pobytu na území ČR. Pojištění se samozřejmě liší pro obyvatele členských států EU a k nim přidružených výjimek, ale vzhledem k probíhající pandemii koronaviru si jistě nikdo nedovolí povinnost zdravotní pojištění podceňovat. Na webových stránkách www.infocizinci.cz naleznete veškeré povinnosti pro přijíždějící cizince. I užitečný srovnávač komplexního pojištění. Vše můžete zařídit během chviličky, pohodlně a online.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button