Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ZdravíRecepty

Puerh je nejstarší čaj na světě, který vám pomůže zhubnout

O čajích se ve spojitosti s hubnutím mluví stále častěji. Mnoho žen, které nejsou spokojené se svojí postavou a chtějí se zbavit několika nadbytečných kilogramů, často hledá nejrůznější pomocníky, kteří by jejich cestu do cíle podpořili. Jedním takovým šikovným pomocníkem je i čaj Puerh, který je nejstarším čajem na světě. Znáte ho?

Čínský čaj, který se pěstuje více jak 1700 let

Historie tohoto čaje sahá opravdu hodně daleko. Puerh je čínský čaj připravovaný z černého čaje dodatečnou fermentací. Tímto způsobem se připravuje již více nežli 1700 let a za tu dobu se stal opravdu oblíbeným zejména pro své pozitivní účinky na naše zdraví. 

Co všechno dokáže?

Mezi zdravotní benefity puerh čaje nepatří jen pomoc při hubnutí – ačkoli je pravda, že mezi ženami je to hlavní důvod, proč se o něho zajímají. Mimo to prohřívá organismus, potlačuje ukládání škodlivého cholesterolu, snižuje krevní tlak, napomáhá při cirkulaci krve, zpomaluje stárnutí a reguluje trávení. Přisuzují se mu i pomoc proti zácpě i zánětech. 

Můžete s jeho pomocí zhubnout?

Chcete zhubnout a zajímá vás, jestli toho lze docílit s pomocí čaje puerh? Za nás určitě ano. Nelze se spolehnout jen na účinky čaje – rozhodně je na místě zamyslet se nad celkovou životosprávou a podpořit celý proces nejen vyváženou stravou, ale i pohybem.

Rozhodně ale můžete tento čínský čaj do své snahy zapojit. Čaj puerh přirozeně snižuje chuť k jídlu, což se při hubnutí bude hodit. Nebudete mít tendence „plácat páté přes deváté“ a nebude vás to nutit hřešit nějakou dobrotou. 

Dieta s čajem puerh

Pokud to s hubnutím myslíte vážně a není to jen chvilkový vrtoch mysli, můžete zkusit dietu s čajem puerh. Jde o týdenní dietu, která se může zdát na první pohled drsná, ale přinese výsledky, jež vás zaručeně mile překvapí. Při této dietě je čaj puerh základním stavebním kamenem. Po ránu ho jen kloktáte a převalujete v ústech. Během dne pijete a večer před spaním opět jen převalujete v ústech. Dieta trvá týden. 

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button