Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Nadpřirozeno

Rok 2021 – rok BUVOLA

Podle čínského horoskopu je rok 2021 rokem buvola. V tomto roce pocítíme tíhu odpovědnosti. Bez svědomitého úsilí nikdo nedosáhne úspěchu. Je to vhodný čas, abychom si uspořádali rodinné záležitosti a udělali – nejen doma – velký úklid.

Konzervativní buvol

Výstřední módě, projevům abstraktního umění i hypermoderním názorům věnuje flegmatický buvol pouze nezúčastněný pohled; k politice a diplomacii má jednoznačně lhostejný přístup. Lepší je držet se staré rutiny a podporovat konzervativní snahy. Jen žádné frivolnosti!

Disciplinovaný buvol

Tento rok nepochybně přinese své ovoce, neboť jeho motto zní: „Kdo nepracuje, ať nevydělává!“ Čas na nikoho nečeká – pokud budeme líní, abychom zaseli, nemůžeme nikoho vinit, že nebudeme mít co sklízet. Vyskytne se mnoho věcí, které budou vyžadovat naši pozornost, a seznam toho, co je třeba udělat, zdánlivě nemá konce. Sparťanský vliv buvola se projeví jako práskání bičem nad našimi hlavami. Raději se poslušně podrobme, než abychom zbytečně ztráceli čas hádkami s vrchností. Vydržme a zvítězíme, vždyť rok buvola je nakloněn disciplíně.

Trpělivý buvol

V roce buvola vzniká většina konfliktů zejména z nedostatku vzájemného porozumění a neochoty ustoupit v nepodstatných věcech, z ničeho jiného. Ale nevzdávejme se a buďme trpěliví! Vše se uspořádá a naše úsilí bude odměněno – pravda, pokud se budete držet zažitých pravidel. 

Šťastný a usměvavý buvol

Rok 2021 – rok zemitého buvola – slibuje mír, harmonii a vlnu úspěchu, prosperity a narůstajícího štěstí, které se jistě objeví skoro u každého. Je to proto, že všechna znamení zvířat budou čerpat z několika pozitivních vlivů, které přinesou vážně dobrý rok plný pozitivních zpráv a očekávání. Pro mnoho osob to bude rok zbohatnutí, ale i tvrdé práce. Ze začátku se vše bude zlepšovat pomalu, ale později, když se rok přehoupne do druhé poloviny, přinese štěstí a vykouzlí úsměvy na tvářích.

Zdravý a úspěšný buvol

  • Rok 2021 je rokem, kdy kromě práce přijde i zotavení a úleva
  • Rok 2021 je rokem, kdy se dobré může stát ještě lepším. 

Je to v podstatě příležitost pro každého udělat ve svém životě něco užitečného. Tvrdá práce a oči na stopkách budou indikátory úspěchu.

Milena

Tak to jsem já. Milena, Ta, co píše.

Související články

Back to top button