Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rodina a cestování

Rozmazlete se na dovolené a užijte si zasloužený odpočinek již cestou na letiště

Plánujete strávit dovolenou u moře nebo poznáváním cizích krajů a již se nemůžete dočkat data odletu? Zpříjemněte si cestu na letiště tím, že se nebudete spoléhat na městskou hromadnou dopravu, ale dopravíte se po vlastní ose. Toto rozhodnutí vám přinese samé výhody.

Dejte přednost pohodlí před čekáním na vhodný spoj

Díky tomu, že na letiště přijedete vlastním vozem, ušetříte si spoustu času čekáním na vhodný spoj a stěhováním kufrů a dalších zavazadel po celém městě. Parkování na letišti Václava Havla je snadné, cenově dostupné a pohodlné. Své místo na parkovišti si zajistíte dopředu a při příjezdu na letiště pouze předáte klíčky od svého vozu a vydáte se vstříc odletové hale. O nic víc se nebudete muset starat.

Co se děje s vozem v době vaší nepřítomnosti?

Během vaší dovolené bude váš vůz pod dohledem kamer a zaměstnanců ostrahy. Areál parkoviště na pražském letišti je skvěle zajištěn. Jakmile vám dovolená skončí a vy přiletíte zpět na letiště Václava Havla, vyzvednete si klíče od svého automobilu, najdete si svůj vůz, řádně jej zkontrolujete, naskládáte do něj zavazadla a suvenýry z dovolené a následně se již vydáte nerušeně k domovu.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Výhodné ceny parkovného na pražském letišti

Parkování na pražském letišti není finančně náročné. Pro vaši lepší představu vám přinášíme konkrétní částky. Za 11 dní parkování zaplatíte 1400 Kč, za 16 dní pouze o 400 Kč více. Pokud jste se domnívali, že je parkování na letišti nedostupné, opak je pravdou.

Užijte si svou dovolenou naplno, ale hlavně bez starostí o to, jak se po příletu dostanete bezpečně a pohodlně domů. Zpoždění letů je bohužel časté a je lepší spoléhat se na svůj vlastní automobil, který na vás bude po příletu čekat na letišti než trávit noc čekáním na nádraží.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button