Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Spát se dá i na rozkládací pohovce

Velký prostorný byt nebo dům si může pořídit jen někdo, jiný se musí spokojit s menším bytem, kde musí něco oželit. Při nedostatku místností může volba klidně padnout na ložnici. Ale kde potom spát? Na kvalitní rozkládací pohovce!

Menší byty nebo garsonky jsou teď v kurzu

Ceny služeb, potravin, energií i bydlení stoupají, není se tak čemu divit, že se mnozí stěhují do menších bytů nebo domečků, kde mají k dispozici jen pár místností. Pokud člověk žije sám nebo ve dvou, asi mu to nijak nevadí, když ale má pod jednou střechou žít víc osob, nastává problém. Kdo bude mít svůj pokoj a kdo se bez něj musí obejít?

Malé byty a garsonky jsou v poslední době velmi oblíbené, zejména ve větších městech za tím stojí nižší finanční náročnost. I v takovém bytě se dá ale vykouzlit pohodlné útočiště a místo na spaní, skvělé jsou k tomu právě rozkládací pohovky.

Jak vybrat tu pravou rozkládací pohovku pro každodenní spaní?

Když se řekne rozkládací pohovka, asi každý si řekne, že se na ní dá spát jen příležitostně, je ideální například pro hosty. Ale spát na ní pořád? Když si vyberete kvalitní rozkládací pohovku pro každodenní spaní, tak ano!

Zdroj fotografií: Pixabay.com

Kvalita na prvním místě

Pokud sedačku plánujete každý den rozkládat a zase skládat, kvalita je přesně tím, co nesmíte podcenit. Jde o investici na dlouhou dobu dopředu, šetřit se na ní rozhodně nevyplácí. Nevybírejte ji tak jen očima, ale také hlavou.

Pohodlí je základ

Dalším parametrem, který nesmíte podcenit, je pohodlí. Tomu bychom měli dát přednost před designem, k čemu vám totiž bude sedačka, z které zrak přechází, když se na ní pořádně nevyspíte a ráno jste celí zlámaní, s kruhy pod očima, a podráždění? Zajímejte se o matraci pohovky, ta bývá u pohovek na spaní o něco tvrdší, musí se vám s ní i dobře manipulovat.

Dobře si vyberte velikost

Velikost pohovky do obýváku je třeba přizpůsobit prostoru, který na ni máte, když ji ale budete navíc rozkládat, musíte vyzkoušet i to, zda máte dostatek místa na rozložení. Mějte po ruce metr a vše měřte.

Jakou pohovku zvolíte?

Rozkládací pohovka může mít mnoho podob, a to nejen co do tvaru, ale i provedení. Některá disponuje i úložným prostorem, do kterého uložíte třeba lůžkoviny.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button