Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Textilní roletky den noc jsou současným trendem vnitřního stínění

Potřebujete zastínit obývací pokoj, kuchyň nebo kancelářský prostor, ale neumíte si vybrat z nepřeberného množství vnitřního stínění? Přemýšlíte o textilních roletkách den a noc, ale nejste si jisti, zda budou pro vás správnou volbou? Právě pro vás přinášíme článek o textilních roletkách den noc, které jsou trendem současné doby.

Princip textilních roletek

Roletky den noc fungují na principu překrývání dvou vrstev látky, které jsou tvořeny průsvitnou a neprůsvitnou textilií. Na základě střídání pruhů si tak můžete odtemnit prostor neboli nastavit režim den, či zcela zatemnit prostor, což se označuje jako režim noc. Roletky den a noc můžete samozřejmě využít i pro částečné zatemnění. Díky roletkám si tak můžete v interiéru vytvořit atmosféru dle svých požadavků. Montáž roletek můžete provést na rám okna, zeď či do stropu. 

Skvělý designový prvek

Díky střídání průsvitných a neprůsvitných pruhů působí textilní roletky den noc v interiéru jako skvělý designový prvek. Navíc jsou nabízeny v mnoha barevných variantách, takže budete mít příležitost sladit interiér přesně podle svých představ. Textilní roletky den/noc se tak postarají o zútulnění prostoru a najdou využití pro jakýkoliv prostor, ať jde o rodinný dům, byt, kancelářské prostory,… 

Snadné ovládání a jednoduchá údržba

Textilní roletky den noc jsou typické také snadným ovládáním. Ovládat je můžete zcela klasicky pomocí řetízku či motoricky. Kromě toho můžete pro ovládání využít napojení na chytrou domácnost. Díky tomu je budete moci ovládat pomocí aplikace ve svém mobilu či notebooku. Mezi charakteristický znak roletek patří také jejich snadná údržba, která nezabere mnoho času. Textilní roletky den noc stačí občas vysát vysavačem či je přetřít vlhkým hadříkem. 

Pokud nevíte, kde si pořídit textilní roletky den a noc za výhodnou cenu, pak navštivte webové stránky společnosti Svět stínění, která se specializuje na interiérové a exteriérové stínění na míru dle potřeb klienta. V jejich sortimentu můžete najít dále rolovací garážová vrata či sítě proti hmyzu.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button