Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Užijte si neobyčejnou prodejní výstavu moderního umění

Moderní umění je velice abstraktním pojmem, který otevírá umělcům bránu k ohromnému množství inspirace a možností, které v rámci svých uměleckých děl mají. Na jedné straně jsou tady umělci, kteří se snaží vrátit k původním uměleckým kořenům a s moderními prvky oživují staré dobré umělecké směry.

Na druhé straně jsou tu umělci, kteří se naopak snaží o otevření nového a neviděného svými originálními návrhy. Ať už tak či onak, jedná se o opravdu neobyčejné umělce a díla, která se rozhodně vyplatí navštívit. A galerie u Betlémské kaple vám k tomu dává úžasnou příležitost!

Moderní umění, které vás neomrzí

Galerie u Betlémské kaple je galerie umění, která se specializuje přímo na moderní umění. Můžete tak očekávat to, že vás rozhodně nebude nudit. Zcela naopak vám nabídne spoustu hodin zábavy a pozorování děl, která jsou od sebe mnohdy až neuvěřitelně odlišná. Sama galerie je přitom jenom jednou součástí svojí aktivity.

Mimo samotného prohlížení děl totiž není problém díla zároveň mnohdy zakoupit. V rámci výstavy je totiž možný také prodej moderního umění od umělců, kteří jsou zde vystaveni. Dostáváte tak opravdu neobvyklou možnost, která v historii jen málokdy byla. A to podívat se pečlivě na díla, která by potencionálně mohla rozšířit vaši sbírku moderního umění. 

Prostředí, které si rozhodně oblíbíte

Rozhodně je důležité říct, že vás dokáže galerie zaujmout především prostředím. Je totiž místem, kde se střetává staré s novým a má tak svoje skryté poselství. Zatím co před vámi se ukazuje nádherné moderní umění, tak kolem vás jsou prostory ve velice tradičním stylu. Dřevěné podlahy z tmavého dřeva, nenápadné okenní rámy a bílé stěny, které působí velice tradičně, vám dají pocit pohodlí a nebudou vás rušit.

O to unikátnější pak prodejní galerie obrazů je, protože zatím co prostředí vás ukolébává a nechává odpočívat, tak jsou velice nápadité kousky moderního umění pravým opakem. Jednotlivé kousky se na zdech tyčí a nabízí vám neuvěřitelný kontrast s okolím. A díky tomu, že nejsou ničím rušeny, tak zároveň dokáží vyniknout ve své plné kráse a vy si je tak užijete o to více.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button