Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Zdravotní služby, které byste u domácí zdravotní péče nečekali

Každý si pod domácí zdravotní péčí představí něco jiného. Naprostá většina z nás má však zažitou představu, že v domácím prostředí zajistí zdravotní sestřičky pouze převazy, maximálně tak aplikují injekce. Jenomže doba pokročila, domácí zdravotní péče se vyvíjí velmi rychle. Pojišťovny spouští pilotní projekty pro zařazování nových a nových úkonů. V současné době jsou dokonce agentury, které pro své pacienty zajišťují parenterální výživu nebo domácí umělou plicní ventilaci. Protože mají ve svém týmu specializované zdravotní sestry i lékaře, dokáží pacientům poskytnout poměrně komplexní zdravotní péče. Pokud tedy není nutná nepřetržitá nemocniční péče, je domácí zdravotní péče skvělou alternativou.

Domácí zdravotní péče není určena pouze seniorům, jak je často mylně uváděno. Tento způsob léčby je vhodný pro spoustu poúrazových stavů i k rekonvalescenci po vážných onemocněních. Domácí zdravotní péči musí doporučit ošetřující lékař pacienta, který dokáže nejlépe posoudit aktuální stav pacienta. Je-li tato péče předepsána lékařem, je také plně hrazena z klasického zdravotního pojištění. Při výběru poskytovatele si však musíte dát pozor, aby měl smlouvu také se zdravotní pojišťovnou pacienta.

Agentura ProCare Medical má smlouvy se všemi sedmi pojišťovnami a poskytuje opravdu široké portfolio služeb. Nejen již zmíněnou parenterální výživu a domácí umělou plicní ventilaci. Pro své pacienty zřídila i převoz sanitními vozy. Kdykoli pacient potřebuje dovézt na prohlídku, na rehabilitaci nebo na ošetření, jsou mu k dispozici plně vybavené sanitky a také personál, který jej k lékaři doprovodí. Jejich pobočky naleznete v Praze, v Liberci, v Hradci Králové, v Brandýse nad Labem a nově i v Přibyslavi. Cílem této agentury je, aby co nejvíce pacientů mohlo stonat doma. V jejich domácím prostředí, mezi svými blízkými, stranou všech nemocničních nákaz. Podrobné informace naleznete na www.procare.cz

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button