Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
ZdravíMóda a styl

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou zajistí plnější a krásnější rty

Pokud patříte mezi ženy, které nejsou spokojeny se svými rty, možná už jste o výplni rtů za pomoci kyseliny hyaluronové uvažovaly. Víte však, jak modelace rtů probíhá, pro koho je zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou vhodné a další důležité věci? Pokud ne, čtěte dál. Dozvíte se vše potřebné a poté budete moci na celou proceduru bez obav vyrazit.

Pro koho je modelace rtů vhodná

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je vhodné prakticky pro všechny ženy (ale i muže), kteří jsou nespokojení s tvarem a velikostí svých rtů. Někdo má příliš úzké a malé rty od přírody, ale ve většině případů začínají být lidé se svými rty nespokojení až s přibývajícím věkem. Postupem času totiž dochází k tomu, že ochabuje kůže na tvářích, rty se vtáčejí směrem dovnitř a zmenšují se. Nevypadají už tak mladistvě a v důsledku toho mladistvě nevypadá ani obličej. Pomoci však může právě kyselina hyaluronová.

Výhody zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Největší výhodou celého zákroku je, že efekt je viditelný okamžitě. Rty jsou díky kyselině hyaluronové hydratované a plné, vypadají mladistvěji. Zákrok není výrazně bolestivý. Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou využívají lidé, kteří se trápí kvůli asymetrii svých rtů, nelíbí se jim jejich úzké rty, pokleslé koutky nebo vrásky okolo horního rtu. Doba trvání efektu je pak různá, obecně však platí, že celou proceduru je po určité době nutné opakovat. 

Průběh modelace rtů

Do rtu se pomocí malé jehly aplikuje kyselina hyaluronová, které se někdy říká klíč k fontáně mládí. Jedná se o gel neživočišného původu, který podporuje tvorbu kolagenu a váže vodu. Rty jsou pak díky kyselině hyaluronové plné, kyselina je dokáže zvětšit a zvýraznit jejich konturu. Bolesti během zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou se určitě bát nemusíte. Abyste se cítili příjemně a pohodlně, bude před aplikací kyselinou hyaluronovou použit znecitlivující krém.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou si můžete objednat v My Best Care.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button