Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Intenzivní zdravotní péče v domácím prostředí

Domníváte se, že v pohodlí domova lze poskytovat pouze základní zdravotní péči a o péči intenzivní si můžete tak leda nechat zdát? Také jsme si to mysleli. Ale nyní vás vyvedeme z omylu. Díky pilotním projektům realizovaným pod záštitou zdravotních pojišťoven jsou pod domácí zdravotní péči zařazovány nové a nové služby včetně intenzivní péče a velmi náročných úkonů. Samozřejmě jsou zde vyšší požadavky nejen na vybavení těchto týmů, ale také musejí být jejich nedílnou součástí specializovaní lékaři a zdravotní sestry.

V pohodlí domova tak ale mohou zůstávat například vybraní ventilovaní pacienti, a to díky domácí umělé plicní ventilaci. Obdobně je tomu u pacientů závislých na dialyzační jednotce právě díky domácí hemodialýze. Pacient musí být samozřejmě ve stabilním stavu a domácí zdravotní péči by měl doporučit ošetřující lékař. Pokud on předepíše tento způsob léčby, je potom celá léčba plně hrazena z klasického zdravotního pojištění.

Leader v oblasti domácí zdravotní péče

Sháníte-li poskytovatele domácí zdravotní péče, který zajišťuje i některou službu intenzivní péče, vybírejte pečlivě a zaměřte se na reference a zkušenosti. Absolutní špičkou v oblasti domácí zdravotní péče, iniciátorem a aktivním účastníkem pilotních projektů je agentura ProCare Medical. Sídlí v Praze, ale jejich pobočky najdete po celé České republice. Také proto se po dohodě se zdravotní pojišťovnou postarají o pacienty ze všech koutů naší republiky. Zajistí nejen základní a intenzivní péči jako třeba domácí parenterální výživu, domácí hemodialýzu nebo domácí umělou plicní ventilaci, ale zajišťují i převozy plně vybavenými sanitními vozy. Zdravotník pacienta odveze na potřebná vyšetření či kontroly, doprovodí a zase odveze zpět domů. Podrobnější informace a veškeré kontakty naleznete na webových stránkách www.procare.cz.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button