Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rodina a cestování

Dokonalé ubytování v Praze

Hledáte-li dokonalé a příjemné ubytování v Praze, nabízí jej luxusní hotel Praha THE EMBLEM.

Co nabízí hotel za služby? 

Jedná se o lifestylový hotel, který disponuje 59 pokoji, relaxační zónou s různými oddechovými prostory, nejmodernější restaurací a barem. K dispozici máte také Wellness Staré Město a kouzelnou terasu. Hotel se snaží vytvořit nejpohodlnější prostor určený k relaxaci, který naleznete v samotném centru Prahy. Využít můžete také nabídku vícejazyčného concierge, soukromých prohlídek města, pokojovou službu a pokud se zde ubytujete s dětmi, máte možnost nechat si je pohlídat. Hledáte-li příjemnou náhradu domova, pak je to právě THE EMBLEM.

Možnost obchodních snídaní

Potřebujete-li zajistit obchodní snídaně Praha, pak je tento hotel ideální volbou. Hotel nabízí kontinentální snídaně připravené formou bufetu, které se podávají v místní restauraci  George Prime Steak. Pochutnat si můžete na rozsáhlém à la carte menu, které je k dispozici, jak pro ubytované hosty, tak i pro hosty mimo hotel. Na své si přijdou i opravdoví gurmáni. Pochutnat si zde můžete na klasickém steaku, ale na jídelním lístku naleznete také mořské plody a ryby, kalifornská vína nebo chutné koktejly.

Součástí restaurace jsou dva salonky, které jsou zařízené v kulinářském stylu. Díky poloze hotelu, který se nachází v centru města, je ideální volbou jak pro obchodní jednání, tak i pro setkání s přáteli.

Wellness v hotelu

V nejvyšším patře hotelového komplexu se nacházejí M Spa, které poskytují klidnou relaxaci. Jsou k dispozici jak ubytovaným hostům, tak i těm, kteří zde ubytovaní nejsou. Dokonalý prostor pro osvěžení a obnovu sil nabízejí fitness, wellness (sauna, pára a Kneippův chodník), relaxační místnost, střešní terasa a vířivka.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button