Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Jak vybrat parfém, aby odrážel vaši osobnost

Výběr správného parfému, který odráží vaši osobnost, může být někdy oříškem. Zejména dámské parfémy přinášejí tolik rozmanitých vůní, že je někdy těžké si vybrat. Říká se, že parfém je jako vaše druhá kůže, vůně by měla vyjadřovat vaši povahu, osobnost, životní styl. Abyste našly takovou vůni, není potřeba utrácet tisíce. Napodobeniny parfémů mohou udělat „stejnou práci“ s mnohem menší investicí. I tak se musíte rozhodnout, který parfém vás vyjadřuje.

Parfémy pro lidi, kteří jsou připraveni to všechno nechat za sebou

Pro rozhodné jedince se hodí především citrusové kombinace, jako je grapefruit, citron a mandarinka, jsou ideální pro každodenní povzbuzení. Takové vůně jsou vhodné pro lidi, kteří doslova září a je je všude slyšet.

Květinové parfémy pro ženy žijící pro rodinu

Jemné a jemné květinové tóny lilie, jasmínu, růže a šeříku vytvářejí romantické a intenzivní vůně. Květinové vůně nabízejí svými jedinečnými kombinacemi neomezené možnosti.  

Speciální vůně pro ty, kteří chtějí nový začátek

Hledáte vůni se skutečným charakterem? Orientální vůně jsou pro vás jako stvořené! S tóny vanilky jsou tyto vůně ideální pro svůdné a silné osobnosti. Pižmové a kořeněné tóny skořice vytvářejí okouzlující parfémy, které působí skutečným dojmem. 

Dřevité vůně pro ty, kteří sní o procházce lesem

Tóny santalového dřeva, cedru, borovice a vetiveru dodávají dřevitým vůním jednoduchou eleganci. Tyto záhadné parfémy připomínají vůně z přírodního světa.

Aromatické parfémy pro opravdové probuzení

Pokud máte náladu na neuvěřitelně svěží vůni, vůně s aromatickými esencemi jsou ideální pro ranní probuzení! Osvěžující tóny vytvářejí energizující a povzbuzující pocit. 

Na e-shopu esensino.cz objevíte parfémy vytvořené z francouzských esenciálních olejů. Nechte zlákat luxusními vůněmi. Plaťte za vůni, ne obal. 

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button