Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Betonový plot v zimě

To, že se podzim pomalu chýlí ke konci a nastává zima, ještě nemusí znamenat, že se vašeho plotu dočkáte až na jaře. Betonový plot lze stavět celoročně, jedinou podmínkou je, že nesmí být promrzlá země. Jinak nízké teploty ani vlhko nevadí. Na překážku není ani členitý terén či těžko dostupné místo realizace. Ploty z kvalitního betonu jsou vyrobeny tak, aby měly dlouhou životnost, byly odolné, pevné a nevyžadovaly žádnou údržbu. Díky tomu jsou vhodné především pro ty, kteří nemají moc volného času.

K jakému domu se betonový plot hodí

Plot z betonu je velmi variabilní, vždy se skládá z plotových sloupků a plotových dílců, záleží však na tom, jaký si vyberete design, barvu a také tvar plotu. Nezáleží ani tak na tom, zda váš dům stojí na venkově, nebo ve městě, důležitější je, v jakém stylu je postaven. Podle vzhledu domu se potom vybírá i plot, aby spolu ladily. Betonový plot může být vyroben v libovolné výšce. Máte-li raději oblé tvary, může být zakončen obloukemdekorativní mřížkou, nebo dřevem. Pro milovníky přímočarého jednoduchého stylu jsou ideální volbou rovné ploty.

Co se týká dekorů, máte na výběr plot jednostranný i oboustranný, může mít tedy dekor z jedné či obou stran. Nejoblíbenějšími reliéfy jsou štípaný kámen a skládané cihličky. Zbývá ještě vybrat vhodnou barvu a váš plot bude kompletní. Nejste si jisti a vybíráte mezi několika alternativami? Nemůžete se rozhodnout, která bude vašemu domu slušet lépe? Potom navštivte vzorkovou prodejnu firmy Kulkabex, s.r.o., nebo se podívejte na www.kulkabex.cz, kde je vám k dispozici on-line konfigurátor. Do něj zadáte parametry plotu a získáte vizualizaci zvoleného plotu kolem vzorového domu. Můžete tak vyzkoušet různé varianty a porovnat, který plot vás zaujme nejvíc. Neváhejte a vyberte si váš betonový plot ještě letos.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button