Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rodina a cestování

Jak si udělat pořádek v klíčích?

Také se vám stává, že když chcete rychle otevřít třeba dveře od bytu, tak ne a ne se strefit tím správným klíčem? Jednoduše proto, že jednotlivé klíče nemáte například barevně odlišené, nebo nepoužíváte rozlišovače klíčů.

Rozlišovače na klíče v různých provedeních i barvách

Svoje klíče si můžete jednoduše rozlišit pomocí barevných rozlišovačů. Využít je možné plastový rozlišovač na klíče se standardní kulatou hlavou, na výběr je několik barevných provedení, například červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, fialová černá. Rozlišovač na klíče je levnou záležitostí a velkým pomocníkem pro rychlý výběr toho správného klíče do potřebného zámku, bez nervů a s přehledem. Díky gumovému materiálu rozlišovač jednoduše nasadíte na hlavičku klíče a je vyřešeno.

Kromě gumového rozlišovače můžete použít také nacvakávací plastový rozlišovač, který lze nasadit na klíče FAB. Pro odlišení jednotlivých klíčů si opět vyberete z různých barev nacvakávacích rozlišovačů. Také pro typ klíčů EVVA G330 – Guard si můžete pořídit nacvakávací plastový rozlišovač klíčů. Stačí si jen vybrat z nabídky barev. Pokud používáte klíče typu Mul-T-Lock, můžete si je označit drobnými plastovými nacvakávacími rozlišovači. Vybírat můžete jak z různých barev, tak i z různých tvarů, můžete mít rozlišovač hranatý, kulatý nebo oválný.

Visačka na klíče pomůže přiřadit svazek klíčů

Používáte více svazků klíčů od různých nemovitostí, jako například od bytu, domu, kanceláře či jiné nemovitosti? Pak vám pomůže si jednotlivé svazky označit visačkou na klíče. Visačky na klíče jsou plastové, obsahují vyměnitelný papírový štítek a jsou opatřeny kroužkem pro zavěšení ke svazku klíčů. Visačky jsou rovněž v různém barevném provedení pro snadnější orientaci. Zvažte bezpečnostní doporučení ohledně popisku na štítku visačky. Raději se vyhněte označení přesnou adresou, pokud by došlo ke ztrátě klíčů, může být adresa na visačce snadným vodítkem pro nečestné občany.

Pestrý výběr rozlišovačů klíčů a visaček na klíče najdete v e-shopu Klíčový servis.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button