Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Redukci podkožního tuku zajistí kryolipolýza

Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc i jindy než těsně po vánočních svátcích nebo se chcete zbavit přebytečného tuku v problémových partiích, pak se svěřte do rukou odborníků. Možná zjistíte, že tzv. kryolipolýza, neboli odstranění tukových polštářků chladem, je to pravé řešení pro vás. Obrátit se můžete například na odborníky z My Best Care.

Co je to kryolipolýza?

Kryolipolýza je odbourávání tělesného tuku za pomoci chladu. Jedná se o moderní metodu redukce podkožního tuku, při níž jsou tukové buňky řízeně zmrazovány. Obsah těchto buněk poté zkrystalizuje, buňka následně odumře a je lymfatickým systémem odplavena z těla ven.

Princip kryolipolýzy je založen na tom, že tukové buňky jsou značně citlivé na chlad. Mohou tak být pomoci chladu zničeny, a to aniž by došlo k jakémukoliv poškození buněk ostatních. Kryolipolýza má dlouhodobý efekt.

Jak kryolipolýza probíhá?

Kryolipolýzaje prováděna přístrojem LipoCryo. Na kůži klienta je umístěna speciální aplikační koncovka přístroje a ta poté kombinuje akci vakuového sání a selektivní kryotechnologie. Kožní řasa s tukovou tkání je vtažena do aplikátoru a následně je z ní procesem kryolipolýzy odebráno teplo. Celá procedura trvá asi 25 – 35 minut. Poté může klient odejít domů a dělat vše jako obvykle.

Asi 40 % výsledného efektu klient uvidí do patnácti dnů, ale na konečný výsledek si musí počkat zhruba šest týdnů. Je totiž třeba, aby lymfatický systém odvedl všechny odumřelé buňky pryč z těla.

Výhody kryolipolýzy

Kryolipolýza neklade na klienta žádné speciální nároky, není před ní potřeba speciální přípravy. Klient nemusí nikterak měnit jídelníček, ani přestávat s užíváním léků nebo cvičením. Stejně tak není nutné nic měnit po celé proceduře. Důležité je zmínit, že kryolipolýza je neinvazivní a bezbolestná, není po ní třeba rekonvalescence a nevznikají při ní jizvy. Kryolipolýzu lze použít na všech částech těla, kde je tukový polštářek. Nejčastěji se provádí v oblasti břicha, boků a stehen.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button