Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Tajný recept na mládí: Kolagen

Udržet si mladou pleť, to neznamená pouze se natírat krémy. Pokožku musíte vyživovat i zevnitř. A nejlépe, když zařadíte do svého denního režimu kolagen.

Proč je dobrý kolagen?

Víte, proč je kolagen skvělý? Představuje základní stavební jednotku pojivových tkání našeho organismu. Nalézá se hlavně ve vazech, chrupavkách, kostech i kůži, tedy v místech, které jsou nejčastěji vystaveny opotřebení (stárnutí). A předností kolagenu je, že umí skvěle regenerovat. Bohužel ho ale s věkem ubývá, po čtyřicítce dokonce jeho hladina rapidně klesá. Nemusíte to však vzdávat, jde vhodně doplňovat s pomocí nápojů nebo tabletek. Díky regeneračním schopnostem kolagenu se vám zlepší pleť, zmizí jemné vrásky a omezí se tvorba nových, budete mít i pevnější vlasy či nehty.

Skvělý kolagen na pleť

Kolagen na pleť je trendy záležitost, jak najít ten pravý? Mezi osvědčené značky patří například Venira, česká přírodní značka kosmetiky a doplňků stravy, dále Insibé, Collalloc (ten milují celebrity), Inca Collagen, Priessnitz a další brandy, které najdete například na Notinu. Produkty těchto značek jsou různé, mezi ně patří i ty určené přímo na podporu růstu vlasů a nehtů a na zkvalitnění pokožky. Doplňky stravy jsou rozličné a skvěle se i mezi sebou doplňují. Proto si můžete zakoupit třeba lahvičku, která obsahuje kolagen a biotin, zinek, a ty podporují přímo kvalitu vlasů. Kdo ochutnal kolagen, jistě ví, že jeho chuť není zrovna pro gurmety. Vyrábí se ale s mnoha příchutěmi, aby vám drinky chutnaly. Nechybí ani dnes hojně chválený mořský kolagen, můžete si pořídit rovnou vitamínový balíček pro ženy. Záleží tak na vás, jestli si chcete vychutnat nápoj, rychle spolknout pilulku anebo si pro relax cucat sladký bonbon. Užívání je vysoce komfortní a výsledky ohromující. Tak směle do toho a svoji kosmetickou řadu doplňte i výživou zevnitř.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button