Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Vánoční dárky, kterými nezklamete žádného umělce

Máte v rodině nebo mezi blízkými člověka, který je kreativní duše každým coulem? S blížícími se Vánoci určitě přemýšlíte, čím byste dotyčnému mohli udělat radost. My pro vás máme hned několik zaručených trháků, se kterými žádného umělce určitě nezklamete. Pojďte mu nadělit doslova malované Vánoce!

Základ pro každého umělce

Pokud víte, že vámi blízká osoba miluje malování, zaručeně ho potěšíte, když mu pořídíte malířský stojan. Ten je totiž považován za naprostý základ. A je úplně jedno, jestli dotyčný maluje abstrakty nebo portréty. Díky stojanu dodáte jeho koníčku na vážnosti, mimo jiné ale zvýšíte i jeho komfort. Stojan si může postavit do pokoje nebo do ateliéru, nějaký lehčí model pak může brát s sebou i do přírody – to ocení zejména ti malíři, kteří se rádi pouští do malby krajinek. Proto při výběru malířského stojanu zvažte, kam si ho asi daná osoba umístí a jestli ho bude chtít přenášet.

Plátna není nikdy dost

Malíř každým coulem uvítá, když mu zajistíte dostatek malovací plochy. Má totiž v hlavě tolik nápadů, které touží zrealizovat, že mu malířské plátno zaručeně přijde vhod. Malířských pláten nikdy není dost – na to rozhodně pamatujte a pod vánoční stromeček mu jich nadělte hned několik, ať má do zásoby. Malířská plátna se prodávají v různých velikostech, proto určitě nic nezkazíte, když vezmete od každé velikosti minimálně jedno. To se bude panečku tvořit jedna radost!

Barva, barvy barvičky!

Co kromě plátna a stojanu nesmí chybět žádnému malíři? Jednoznačně barvy. V tomto případě je potřeba zjistit, čím vaše osoba maluje – možností je totiž hned několik. Někdo upřednostňuje akvarelové barvy, jinému se lépe pracuje s olejovými barvami. Další sáhne po temperových barvách a jiný upřednostňuje barvy akrylové. Než tedy konkrétní typ barev pořídíte, raději se informujte, ať nekoupíte zajíce v pytli.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button