Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Získejte ztracenou energii na zimním pobytu v lázních

V zimních měsících se energie ztrácí mnohem rychleji, protože chladné a pochmurné počasí zkrátka vyčerpává. Pokud přemýšlíte nad prodlouženým víkendem v malebném hotelu s přátelskou atmosférou, zamiřte do některého z lázeňských měst, abyste si dopřáli i nějakou proceduru. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké lázně byste rozhodně neměli opomenout.

Velkou výhodou je, že nemusíte jezdit do zahraničí, protože i Česká republika nabízí lázně s kvalitními službami, dokonce jsou některé proslavené po celém světě. Zimní pobyt vám však poskytnou i menší lázeňská zařízení, na která se zaměříme.

Lázně Leopoldov

Samotná jižní Morava má osobité kouzlo, přičemž zapomenout nesmíme ani na sirnaté lázně Leopoldov, jejichž prameny mají blahodárné účinky na tělo. Lázně mají dlouhou historii, která se táhne od roku 1805, kdy byly založeny lidumilem Leopoldem Berchtoldem. Lovecký zámeček se stal místem, kde se konaly vanové koupele pod lékařským dohledem. Jednu dobu lázně zanikly, ovšem došlo k znovuobnovení v roce 2012.

Lázně Lednice

Další možností jsou lázně Lednice zasazené do vinařské oblasti jižní Moravy. Nejenže nasajete atmosféru už ze samotného prostředí Lednicko-valtického areálu, ale také na vás čekají léčivé zdroje v podobě jodobromové minerální vody, která má dobrý vliv na pohybové, neurologické a kožní potíže. Ve volném čase, když se zrovna nebudete oddávat procedurám, vyrazíte za poznáním samotného města i blízkého okolí, které má vskutku co nabídnout.

Jestliže hledáte zimní pobyt v lázních, je na čase se po nějakém poohlédnout, protože termíny se rychle plní, především v těch větších městech. Pamatujte však na to, že i menší lázeňská městečka vám dokážou nabídnout nadstandardní služby. Pobyty hledejte na stránce Spa.cz, jež sdružuje pobyty v lázních.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button