Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

3 důvody, proč se stát účetní

Stát se účetní je jednodušší, než si myslíte. A v tomto článku vám přinášíme tři důvody, proč byste to měli udělat i vy.

Chcete změnit práci? Oborů, do kterých se můžete uchýlit, najdete hned několik. V tomto článku vám ale přinášíme tři důvody, proč je právě obor účetní tou nejlepší volbou.

Nezůstanete bez práce

Každá firma potřebuje účetní. Pro její zakladatele i zaměstnance totiž bývá poměrně těžké na vlastní pěst vést veškeré záznamy, a starat se o všechny náležitosti spojené nejen s příjmy a náklady. Dobře vedené účetnictví navíc dokáže společnostem ušetřit spoustu peněz a problémů s finančním úřadem. Vzdělání v tomto oboru vám tedy otevře dveře k celé řadě lukrativních míst.

Můžete se dál posunout

Začít můžete někde v malé firmě. Nabyté dovednosti si tady ověříte v praxi a naučíte se i nové postupy. Jak ale budou vaše zkušenosti růst, v očích náborářů se z vás stane ceněné zboží. Budete tak schopní získat zajímavou a lépe placenou práci. Anebo svoji kariéru zaměstnance hodit za hlavu a odejít na volnou nohu. Jako účetní na volné noze si vyděláte více peněz, a také svoji činnost můžete postupně rozrůst ve vlastní podnikání. Možnosti jsou prakticky neomezené.

Naučíte se to snadno

Abyste do tohoto oboru mohli proniknout, nemusíte číst tlusté knihy a na vlastní pěst studovat zákony. Na správnou cestu vás nasměrují rekvalifikační kurzy účetnictví Orange Academy. Projděte si jejich širokou nabídku, s jejíž pomocí se uplatníte třeba jako podvojný účetní nebo daňový specialista. Kurzy jsou sestaveny tak, aby si z nich úplní začátečníci odnesli dovednosti ceněné na komerčním trhu. A vedou je zkušení odborníci s dlouholetými zkušenostmi, kterým už pod rukama prošlo více než 6000 absolventů.

Kurzy probíhají v různých městech po celé České republice. Mají odlišnou délku, a jsou cenově dostupné. Na konci školení pak navíc dostanete oficiální osvědčení o rekvalifikaci vydané Ministerstvem školství. Vaše znalosti tím pádem budete moct svému potenciálnímu zaměstnavateli prokázat cenným certifikátem.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button