Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

3 způsoby, jak zajistit stín pro vaše bydlení

Letní měsíce často přináší s sebou problém s přehříváním interiéru, zejména pokud je váš dům či byt směřován na jižní stranu. O chvilkách na balkóně či terase v odpoledních hodinách se vám často jen může zdát, protože nesnesitelné horko vám to nedovolí. Naštěstí dnes již existují jednoduché způsoby, jak si lze dopřát příjemný stín v interiéru i na terase.  A jak si tedy zajistit stín?

Interiérové stínění 

Jednou z možností, jak si snadno zajistit stín ve svém domě či bytě, je interiérové neboli vnitřní stínění. Předností interiérového stínění je především jejich cenová dostupnost pro všechny domácnosti a také rychlá a snadná montáž. Využití nachází v domácnostech i ve veřejných prostorech, jako jsou kanceláře, restaurace, kavárny apod. Vybírat lze z několika variant: 

  • horizontální nebo vertikální žaluzie, 
  • látkové žaluzie plisé,
  • textilní nebo bambusové roletky,
  • textilní rolety DEN/NOC a
  • dřevěné žaluzie.

Exteriérové zastínění

Dalším způsobem, jak si lze zajistit příjemný stín i absolutní zatemnění ve své domácnosti, jsou exteriérové prvky stínění. Mezi tyto prvky patří venkovní žaluzie, venkovní rolety a screenové rolety. Díky svému atraktivnímu vzhledu a velkému množství barevných variant nachází využití na mnoha typech budov. Navíc působí jako elegantní designový prvek. Kromě stínu zajišťuje také skvělou ochranu proti přehřívání interiéru v letním období a brání úniku tepla v zimních měsících.  

Markýzy

Jednou z posledních variant, jak lze zajistit zastínění vašeho domova, ale i terasy, balkonu či pergoly, jsou markýzy. Markýzy poslouží i k zastínění dalších potřebných prostor. Vybrat si můžete markýzy výsuvné a výklopné, které jsou vhodnou volbou pro soukromé i komerční prostory. Zvolit lze také markýzy samostatně stojící. 

Hledáte-li ideální řešení k zastínění vašeho domova či komerčního prostoru, pak se obraťte na společnost Svět stínění, s. r. o.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button