Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Rodina a cestování

Jak jsem si našla v 50 letech zajíčka – erotická dovolená a live sex

Jmenuji se Michaela, mám čerstvých padesát let. Blondýnka s modrýma očima s udržovanou postavou. Ráda chodím plavat do vnitřního bazénu Městských lázní, ráda se saunuji a v létě jezdím skoro každý den 30 km na kole. Jsem čerstvě rozvedená, můj Honza mě opustil s mladou masérkou z Hradce Králové a při rozvodu mi nechal domek na okraji města. A on, že si nechá peníze, za které si koupí menší byt a za zbytek pomůže dcerám splatit jejich úvěr na barák. Náš rozvod byl celkem v pohodě. Posledních 5 let jsme kolem sebe chodili jako cizí lidé.

V létě jsem zůstala na baráčku už sama. Každý týden v sobotu za mnou chodily mé dcery na víkendový oběd, vždy mě přinesly nějaký dáreček či malou drobnost, která mi zvedla náladu. Jednou ve středu odpoledne, za mnou přijela dcera, že potřebuje radu ohledně zahrady. Kolem osmé jsme se rozloučily a já šla umývat hrnečky od kafe. Po chvilce zvoní telefon a v něm moje dcera, že si u mě zapomněla notebook, ale že přijedou v sobotu, takže jestli chci, tak si na něm můžu pustit nový romantický film, který si někde stáhla z internetu, že se mi bude moc líbit.

Večer jsem si dala sprchu, vlezla do postele a zapnula dceřin notebook. Chvilku jsem hledala film, který si dcera uložila někam do počítače a byl uložený na céčku v adresáři filmy. Byla jsem zvědavá o čem ten film je a zapnula si chrome internetový prohlížeč. Po chvilce jsme našla recenze na film, a měl v hodnocení přes 70%. Už jsem vypínala internetový prohlížeč, a asi jak jsem byla zvědavá, nedalo mi to a podívala se do historie navštívených stránek. Seděla jsem v posteli s otevřenou pusou a projížděla celou historii. Moje mladší dcera žije už 5 let s přítelem, ale to co jsem našla v jejím počítači v záložkách mi vyrazilo dech. Každá třetí záložka byla o erotice, a většina z těch erotických stránek vedla na LIVE SEX CHAT MEN room s muži.


Zavřela jsem rychle Chrome prohlížeč a řekla si: ,,že je to její věc, že už je dospělá, tak ví co dělá“. Pustila jsem si romantický film, pobrečela si, zavzpomínala na své mládí, jaké to kdysi bylo s mým Honzou, jak mě každý den třikrát denně pomiloval a já ho musela odhánět. A teď tu sedím v posteli sama. Dokoukala jsem film do konce a šla si do kuchyně uvařit čaj. Když jsem se po pár minutách vrátila do ložnice, něco mi v podbřišku zašimralo a z ničeho nic jsem začala myslet na ty její webové stránky, které měla uložené ve svém notebooku. Začala jsem znovu prohlížet historii. Neříkám, že jsem nějaká puritánka, mám moc ráda sex, ale když jsem viděla, co tam má moje dcera uložené, musela jsem párkrát polknout na prázdno.

Tolik ohromných penisů jsem v životě neviděla. Názvy webů BigCocker, BigCockPorn, BestHugeCocks, MonstersOfCock, BlackBallz, MonsterWhiteCock, FreaksofCock, Blacked, ScaryBigDicks, MonsterCockMadness, BigCockHero, TooBigForCutie a další stovky stránek. Začala jsem je postupně projíždět a asi za 30 minut jsem měla zcela promočené kalhotky. Zajela jsem si pod kalhotky a začala masturbovat, našla jsem si video, kluka s opravdu obřím pérem a u toho si dělala dobře. Během pěti minut jsem měla úplně mokré prostěradlo a začala stříkat jak blázen. Takový velký orgasmus jsem zažila naposledy před 25 lety. Rychle jsem zaklapla notebook a cítila se provinile. Myslela jsem si, že tím, že když vypnu počítač a půjdu spát, na vše zapomenu. Ale kolem 1 hodiny ranní jsem se nadržená probudila a znovu si musela zapnout počítač.

Najela jsem v historii na BOYS SEX CAMS stránky. Skoro všichni muži, které zde měla moje dcera uložené, měli obrovské přirození. Zaregistrovala jsem se na stejné stránce a začala prozkoumávat jak funguje ten erotický chat s muži. Vlastně většina mužů na chatu, měli okolo 20 až 25 let, takže bych jim mohla dělat z fleku mámu milfku. Našla jsem si tam osmnáctiletého mladíka, který tam vysílal přes webkameru, byl jen v tělových obtažených boxerkách. Vzrušovalo mě, jak mu je vidět velký pulzující penis. Stále si na něj sahal a měl ho pořád vztyčeného jako na povel. Začala jsem u něj masturbovat a znovu ze sebe stříkala mokrý orgasmus. Po masturbaci jsem si dala sprchu a vrátila se zpět do postele. Kolem třetí hodiny jsem konečně vypnula počítač a šla spát.

Ráno se mě kolegyně smály, že jsem měla kruhy po očima a přišla jsem do práce nevyspalá. Moje kolegyně byly téměř všechny rozvedené a pochvalovaly si, že mají spoustu volného času a nikdo je doma nebuzeruje a můžou si dělat co chtějí. Jen jsem se pousmála a dělala si svoji práci.


Večer jsem si zapnula, už svůj notebook s webkamerou a připojila se na live erotický chat. Zadala jsem svoji přezdívku ,,MILF 50 50“ a začala si psát s klukem z Prahy, kterému bylo dva a dvacet let. Přezdívku měl ,,Ondra sexy boy“, dobila jsem si kredit, abych si s ním mohla psát. Ondřej byl svalnatý opálený kluk, hnědé oči a krátce střižené vlasy. Zapnula jsem si svoji webku. Ondra mě psal samé lichotky, že jsem nádherná milfka a že by mě moc chtěl. Dělalo mi dobře, že má o mě někdo zájem. Za pár minut mi udělal erotickou show, začali jsme spolu masturbovat a hned na to, se společně udělali po webce. Ondra stříkal jako o závod a já ho následovala. Zaplavila jsem své kalhotky a zažila neskutečně mokrý orgasmus. Uložila jsem si ho do oblíbených a napsala mu, že zase brzo přijdu.

V sobotu se za mnou stavily obě dvě dcery a mladší se mě ptala, jaký byl ten film, který mi doporučila, abych si pustila z jejího notebooku. Musela jsem jí říct, že mi udělal velkou radost a moc jsem jí poděkovala, že jsem se mohla dívat z jejího notebooku. Po 15té hodině obě dvě dcery odjely a já se těšila na večer. Ondra se připojil, až po 21té hodině a začali jsme si znovu psát. Takto to pokračovalo celý měsíc. Jednou večer mi napsal, že když bych chtěla, mohli bychom se spolu sejít nějakou neděli na Karlovým mostě. Já s tím souhlasila.

Další sobotu jsem oznámila svým dcerám, že pojedu do Prahy na procházku za kamarádem. Obě dvě se divily a měly o mě docela strach. Jen jsem ji řekla, že se jmenuje Ondra a je mladší než já. Holky mi daly pár rad na první seznámení, rozloučily se se mnou a odjely do svých domů. V neděli jsem přijela po 12té hodině do Prahy na Hlavní nádraží, prošla kolem Václavského náměstí, u Orloje u Staroměstského náměstí se dala doleva a za pár minut jsem byla na Karlovým mostě. U prvního sousoší stál Ondra. V ruce měl menší kytičku a úsměv od ucha k uchu. Políbili jsme se na tvář a šli přes Karlův most směr hrad, potom doprava do nejužší uličky v Praze, kde byla velice příjemná restaurace Čertovka s dechberoucím výhledem na Karlův most a na řeku Vltavu.

Po obědě jsme se prošli na Pražský hrad, kde mi Ondra navrhl, že bychom spolu mohli letět v létě na Mallorcu na dovolenou. Bez mrknutí jsem mu to odsouhlasila. Večer mě doprovodil na Hlavní vlakové nádraží a odjela jsem zpět do Hradce Králové. Doma se mě mé dcery vyptávaly, jaké jsem měla rande. A když jsme jim oznámila, že za 3 týdny poletím s Ondrou na dovolenou. Holky jen odpověděly: ,,Vždyť ho neznáš, co když ti tam něco udělá!“ Za pár dní se to holkám rozleželo v hlavě a obě dvě mi popřály šťastnou cestu.

Za 2 týdny jsem se s Ondrou sešla už na letišti a v 13 hodin jsme odlétli na Mallorcu do města Palma. Ondra objednal 10denní dovolenou v 4 hvězdičkovém hotelu, minutu chůze od pláže. Hned druhý večer jsem na Honzu skočila a dvě hodiny jsme se nepřetržitě milovali v hotelovém pokoji. Po sexu jsme si sedli na terasu a koukali si zamilovaně do očí.

Další dny jsme byli celé dny v teplém moři a večery se dlouho milovali. Pátý den jsme jeli na výlet do města Sóller, přejeli jsme půl ostrova vláčkem a přijeli do krásného města, kde jsme strávili celý den. Další dny jsme střídali moře a večerní výlety městskou hromadnou dopravou přímo do hlavního města Palma, kde jsme chodili do nádherného venkovního baru, kde jsme pili piňa coladu.

S Ondrou jsem se na dovolené pomilovala nespočetněkrát. Poslední večer jsme ani nešli spát…

Po návratu chtěly mé dvě dcery vědět, s kým jsem byla na dovolené. Ukázala jsem jim fotky z mobilu a mladší dcera jen vykřikla: ,,Toho kluka odněkud znám?!“


Nemohla jsem jí říct, že jsem ho našla na erotickém chatu, kterého měla uložený v záložkách jejího notebooku. 🙂 S Ondrou jsem stále ve spojení, a dokonce už byl několikrát u mě na návštěvě.

Ještě se vás na závěr zeptám: ,,Už jste někdy navštívili nějaké FREE LIVE SEX CAM stránky?“
Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button