Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zdraví

Laserová depilace – užijte si nejen léto bez chloupků

Už vás nebaví každý den chloupky vytrhávat nebo holit? Pořád kontrolujete, jestli náhodou chloupky nejsou vidět? Máme pro vás jednoduché řešení – laserová depilace vás chloupků může zbavit navždy.

Laserová depilace vhodná pro obličej i nohy

Laserová depilace je momentálně nejúčinnější metodou odstranění chloupků. Dá se použít na celém těle, včetně chloupků v obličeji. Odstranění chloupků laserem je minimálně bolestivé. Laserová depilace vás může zbavit chloupků na nohou, zádech, v podpaží i například na bradě nebo pod nosem.

Zbavte se chloupků napořád

Ano, navždy! Při ošetření světově nejúčinnějším alexandritovým laserem GentleLASE firmy Candela, dochází k trvalému odstranění chloupků u 80 % pacientů. Takový laser mají například odborníci na klinice BcD Clinic v Praze. Pokud nedojde k trvalému odstranění chloupků na poprvé, nové chloupky rostou jemnější a světlejší. Laser zpravidla odstraní jen chloupky v aktivní růstové fázi, proto je vhodné ošetření opakovat.

Jak laser funguje

Laser vysílá paprsek, který sjede po chloupku až k cibulce chloupku a tu tepelně zničí. Laser nejlépe funguje na tmavé chloupky, ale kvalitní lasery si umí poradit i s chloupky světlejšími. Ošetření není výrazně bolestivé, protože díky patentu GentleLASE dochází k dynamickému chlazení kůže, které zároveň působí anesteticky.  V případě potřeby nebo ošetření větší plochy je možné namazat pokožku znecitlivujícím krémem.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button