Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Móda a styl

Malí hrdinové v novince od Coqui

Oblíbená značka obuvi pro malé i velké, přichází s novou řadou pestrobarevných a hravých bot. Novinky z kolekce Hero přinášejí neotřelé designové zpracování, které nadchne každého malého dobrodruha. Ať už to jsou dětské nazouváky (clogsy), pantofle nebo tenisky, najdou uplatnění na hřišti, ve vodě nebo třeba ve školce. Děti ocení nové Hero amulety, kterými lze boty vyzdobit. Individuální design si tak nachází své pevné místo i v trendech obuvi pro ty nejmenší. Amulety jsou dostupnou možností, jak si obuv ozdobit pokaždé jinak, podle chuti a nálady. 
Jak název kolekce napovídá, v Coqui nastal čas hrdinů. Žabák se superschopnosti řádí na botách i amuletech a to hned v několika barevných provedeních. Široká paleta barev je přesně tím důvodem, proč se k nám zákazníci vrací.

Kvalitně a udržitelně

Na kvalitě si dáváme maximálně záležet, nemusíte tak mít obavy, že by naše podešev barvila nebo klouzala, používáme patentovaný materiál, se kterým se jinde nesetkáte. Samozřejmostí je i antibakteriální povrch naší obuvi. 

Velký důraz v naší společnosti klademe na udržitelnost. Snažíme se dopracovat k nekonečnému cyklu materiálů, které při výrobě používáme. Neznamená to nic menšího, než že se letos připravujeme na spuštění zpětného odběru zboží od koncových zákazníků. Tento systém budeme průběžně zdokonalovat, tak abychom do roku 2025 dokázali naší obuvi nastavit 100% životní cyklus. Už nic nepřijde nazmar! Obuv, která bude na konci své životnosti poslouží k další výrobě. 

170 míst po celé republice

Naši obuv zakoupíte jednoduše ve všech koutech naší země. V kamenných obchodech na více než 170 místech po celé republice. Tuto možnost využívají především zákazníci, kteří u nás nakupují poprvé a jsou chtějí si materiál a značku pořádně zkouknout. Pro ty co už nás znají je k dispozici náš přehledný e-shop, na kterém najdete i ty nejnovější kolekce.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button