Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Zprávy

Vyberte si pro svůj neopakovatelný den ty nejkrásnější snubní prsteny

Pro naprostou většinu lidí se jedná o moment, který patří mezi ty nejhezčí v jejich životech. Neopakovatelný okamžik, kdy si dva milovaní řeknou svoje ano má ohromné kouzlo i v případech, kdy to není v jejich životech poprvé. 

Kolem celého tohoto nádherného momentu se ale otáčí neuvěřitelné množství příprav, povinností a dilemat, se kterými se můžete setkat. Jedním z těch, které jsou nejčastější, je pořizování snubních prstenů. Muž i žena budou celý zbytek života nosit snubní prsteny na rukou, přičemž vybrat takové, které se budou líbit oběma, nemusí být zdaleka tak jednoduché.

Největší dilema je ve výběru správného materiálu

Tady se jedná opravdu o to největší dilema, se kterým se většinou lidi potkávají. Tvarů, možností komponentů a výzdoby s velikostí, je prostě k dispozici celá řada. Jenže problémem může být moment, kdy jeden nebo druhý preferuje zlato či stříbro. V tomto ohledu by vám ale mohl pomoci takový drobný kompromis.

A tím kompromisem jsou snubní prsteny z bílého zlata, které dokáží spojit vlastnosti obojího. Nemají vyloženě takovou barvu, jako stříbro samotné. Mnohem více se mu ale blíží, přičemž si nechávají svůj individuální nádech.

Volba pro milovníky netradičních kombinací

Pokud máte rádi netradiční kombinace, tak by pro vás mohlo být zajímavou alternativou kombinování obou druhů kovů v jednom jediném šperku. Tato kombinace je zajímavá v tom, že dokáže vyniknout prsten ještě více než z jednoho jediného druhu. Díky tomu jsou snubní prsteny z kombinovaného zlata jednou z velice oblíbených voleb u mladých párů. Většinou je právě světlejší komponent tím, který obsahuje rytinu. 

Dospělé páry nejčastěji volí zlaté prsteny

Pokud bychom se ale podívali na to, jaké volby většinou preferují dospělé páry. Tak se dostaneme ke zlatým prstenů. Konec konců je pravda, že jsou zlaté snubní prsteny jakýmsi symbolem bohatého manželství a evokují v člověku opravdu velký luxus. Zlaté prsteny mají jedinou drobnou nevýhodu v tom, že mohou černat kvůli různým agresivním látkám na prstech. S jejich pravidelnou jednoduchou péči se ale nemusíte bát, že by došlo k jejich poničení.

MK Redakce

Přinášíme vám novinky ze světa, která zajímají především dámy. Inspirujte se a užívejte příjemné chvíle odpočinku u čtení. Píšeme pro vás články zajímavé a přínosné, tak aby se dobře četly.

Související články

Back to top button